Anahtar Teslim Proje

Ataşehir Projesi

Ataşehir’de yer alan, anahtar teslim olarak tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz projemizin tüm detaylarını inceleyin.

YIL

2022

LOKASYON

Ataşehir, İstanbul

TASARIM

Muti Interior

PROJE TÜRÜ

Anahtar Teslim Projesi

Projemizin Detayları Neler?
 • Salon
  • Ataşehir’de bulunan anahtar teslim projemizin salonunu görüyoruz. Sıcak tonlar kullanmayı tercih ettiğimiz salonumuzda, geniş bir oturum alanına sahibiz. Oturum alanı arkasındaki duvara mermer ve fuga geçişler ile bir panel tasarımı oluşturduk. Tasarımın devamlılığı için aynı fuga geçişlerini ve mermeri tv ünitesinde de uyguladık. Tv ünitesine eklemiş olduğumuz rafları led aydınlatma ile destekleyerek daha modern bir görünüm oluşturduk. Led geçişlerini dolaplamanın altında ve üstünde kullanarak bir derinlik verdik. Ortamın sıcaklığına uyum sağlaması için ise elektronik bir şömine kullanımı gerçekleştirdik. Yemek alanına geçtiğimiz zaman ise, elimizde olan alanı rahatça değerlendirerek hacimli bir masa kullanmayı tercih ettik. Masanın arkasında bulunan alanı üç farklı fonksiyonda kullanılabilmesi için tasarladık. Depolama-servis alanı-bar. Burada da üst dolap kapaklarında ünitede ve panelde gördüğümüz malzemeyi görürken, alt kapaklarda, kullanılan malzemenin tonuna uygun bir lake uygulaması yaptık. Son olarak aynalı kapaklar kullanarak alanımızın daha ferah ve geniş görünmesini hedefledik. Hemen karşısında bulunan duvarda ise bir kitaplık kullanımımız mevcut. Burayı da led aydınlatmalar ile destekleyerek dikkat çekici hale getirdik.
 • Yatak Odası
  • Ataşehir’de bulunan anahtar teslim projemizin yatak odasını görüyoruz. Minimal bir tasarımı tercih ettiğimiz odamızda alanı en verimli şekilde kullanmaya çalıştık. Daha önce kullanılan pencereyi genişleterek odanın daha geniş ve ferah görünmesini sağladık. Açık tonlarda kullandığımız renkler ile bunu destekledik. Daha sade bir tasarım uygulaması olduğu için yatak arkası duvarda göz yormayan bir tablo kullandık. Dolaplama alanına entegre ettiğimiz makyaj masasını vurgulamak için kullanılan alanın duvarına fuga panel uygulaması yapıldı. Masanın bağlı olduğu dolaplamanın devamında ise açık raf sistemi uygulayarak dekoratif aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz bir alan yarattık. Yatak karşısında kalan duvara niş uygulması yaparak bir kitaplığa çevrildi ve pencere kenarında kitap okurken kullanabilmeniz için şık bir berjer yerleştirildi.
 • Mutfak
  • Ataşehir'de bulunan anahtar teslim projemizin mutfağını inceliyoruz. Evin genelinde uygulamayı tercih ettiğimiz gri ve ahşap tonlarını burada da görüyoruz. Dolap kapaklarına kullanıdığımız renklere uyum sağlayan bir mermeri tezgahta kullandık. Aynı mermeri ada tezgahımızda da görüyoruz. Ada'da kullandığımız şarap dolabımızı görüyoruz. Şık ve ada'ya renk katan şarap dolabımızın yan tarafında iki kişinin oturumuna uygun bir alan oluşturduk. Ada'nın üzerinde kullanmış olduğumuz goemetrik tasarımlı aydınlatma ile mutfağımızı tamamladık.
 • Banyo
  • Ataşehir'de bulunan anahtar teslim projemizin banyosunu görüyoruz. Yoğunlukla gri tonlarını tercih ettiğimiz banyo tasarımımızda ahşap fuga detayları kullanarak ortama bir yumuşaklık kattık. Banyo tezgahında mermer tercih ettik ve kapaklı bir dolaplama kullandık. Dijital ledli bir ayna kullanmayı tercih ettik. Aynanın yanına raf uygulaması yaparak ekstra bir depolama alanı yarattık. Duşun içerisinde kullanmış olduğumuz niş uygulaması ile ürünlere daha düzenli bir görünüm vermiş olduk.
Call Now Button