Anahtar Teslim Proje

Ankara Projesi

Ankara’da yer alan, anahtar teslim olarak tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz projemizi inceleyin.

YIL

2023

LOKASYON

Ankara

TASARIM

Muti Interior

PROJE TÜRÜ

Anahtar Teslim Proje

Projemizin Detayları Neler?
 • Yatak Odası
  • Ankara anahtar teslim projemizin ebveyn yatak odasını inceliyoruz. Evin genelinde uygulamayı tercih ettiğimiz koyu tonları ebeveyn odamızda da kullandık. Kiremit tonlarında seçtiğimiz baza ve başlığımıza yine aynı tonlarda yatak önü bench eşlik ediyor. Yatak arkasında tüm duvara fuga panel uygulaması yaparak sağ tarafta kalan alana, dolaplama ile bağlantılı olan makyaj masası yerşleşimimizi yaptık. Geniş bir ayna kullanarak alan kullanımını kolaylaştırdık. Devam eden dolaplamızda clear cam kullandığımız kapaklarımız mevcut. Raflarda kullandığımız ledler ile şık bir görünüm oluşturarak daha sıcak bir ortam yarattık. Yatağın sol tarafında kalan alanda ise daha geniş bir çapa sahip bir ayna yerleşimi yaparak hemen önüne komodin yerleşimimizi gerçekleştirdik. Pencere önünde iki adet tekli ve yan sehpa yerşelimi yaparak bir oturum alanı oluşturduk. Yatak karşısında kalan alana tv yerleşimi yaparak tasarımı tamamladık.
 • Genç Odası
  • Ankara anahtar teslim projemizin genç odasını görüyoruz. Odamızda kontrast oluşturması için siyah ve beyaz tonlarını tercih ettik. Kullanılan renklerin sertliğini kırmak için zeminde daha sıcak tonlarda bir parke uygulaması yapıldı. Yatak arkasına, tüm duvarı kaplayan fuga detaylara sahip bir panel uygulaması yapıldı. Panele bağlantılı olarak komodin yerleşimi yapıldı. Uygulanan simetriyi kırmak için bir komodin arkasında kalan panele mermer eklemesi yapıldı. Aynı sebep ile iki farklı aydınlatma tercih edildi. Köşeli forma sahip bir baza-başlık seçerek odanın sahip olduğu tarzı devam ettirdik. Sahip olunan geniş alanı değerlendirerek bir oturum alanı oluşturduk. İki alanı birbirinden ayırmak için kademeden faydalanarak basamak eklemesi yaptık. Alanı vurgulamak için zemine mermer uygulandı. Karşılıklı oturumumuza ek olarak bir orta sehpa kullanarak alanımızın tasarımını tamamladık. Odanın ana girişinde alan dolaplamaya ek olarak ayna kapak kullanmayı tercih ettiğimiz dolaplamamız mevcut.
 • Banyo
  • Ankara anahtar teslim projemizin banyosunu görüyoruz. Koyu tonlar uyguladığımız banyomuzda kontrast oluşturmak için kiremit rengi kullandığımız dolaplamamız mevcut. Geniş bir tezgah kullanımı ile lavabo ve makyaj alanı yerleşimini gerçekleştirdik. İki alan kullanımına uygun olacak şekilde led aydınlatmalı ayna uygulamasıyla alanımızı tamamladık. Klozet arkası duvarımızda niş kullanıp alanımızı değerlendirerek fuga panel uygulaması yaptık. Aynı niş uygulmasını duş alanında da kullanarak ürün yerleşimi konusunda kolaylık sağladık.
 • Çalışma Odası
  • Girilecek
Call Now Button