Projeler, Anahtar Teslim Projeler | Muti Interior

Projeler

Acıbadem Projesi

Tuzla’da bulunan anahtar teslim projemizin salon tasarımında tv ünitesi için lake fuga detaylar ve siyah boyalı cam tercih edildi. Alt bazada ise mermer kullanıldı. Oturum alanında L koltuk ve 2 adet deri döşemeli berjer kullanıldı. Orta sehpada kaplama uygulandı. Ekstra bir oturum alanı oluşturuldu ve orada ise metal ayak füme cam bir sehpa kullanıldı.

Sapphire Residence Projesi

35 m2 olan salon projemizde duvarlar lake paneller ile kaplandı. Rahat bir oturum alanı oluşturmak için L koltuk ve yardımcı oturum alanı olarak 2 adet puf kullanıldı. Orta sehpa ise lake yuvarlak bir model tercih edildi. Tv ünitesinde 2 farklı porselen modeli ve kaplamayı birleştirerek tasarım tamamlandı.

Yeşilköy Projesi Projesi

50 m2 olan salon projemizde duvar kaplama panellerini açık renkli tercih edip kitaplık kısmında ahşap renklerde fuga uygulandı. Basic model bir L koltuk kullanılan salonda orta sehpada ise metal ve mermer tercih edildi. Tv ünitesinin tasarımı için 2 farklı model porselen kullanılarak lake fugalar ile desteklendi.

Tuzla Villa Projesi

Tasarımını ve uygulamasını üstlendiğimiz 50 m2 olan salonumuzda oturma alanı L koltuk ve 2 adet berjer ile tamamlandı. Orta sehpada ise metal ayak ve clear cam kullanılarak oturma alanı ile bütünleştirildi. Tv ünitesinde 3 farklı renk kullanılarak, duvarda gri lake panel, tv yerleştirilen alanda siyah beyaz damarlı mermer tercih edildi.

Bostancı Projesi

45 m2 olan salon projemizin tv ünitesinde fuga ve lake paneller kullanıldı. Bazası için seramik uygulayarak bitişi yapıldı. Oturum alanında L koltuk arkasına göze hitap eden bir kütüphane tasarımı yapıldı. Yemek alanında sade porselen bir masa ile 6 kişilik oturum uygulandı. Aynı alanda hem dolaplama hem de servis alanı olarak kullanılabilecek bir bölüm yaratıldı.

Suadiye Projesi

25 m2 yatak odası projemizde minimalist bir tasarım ile geniş alanda olabildiğince az eşya kullanılması tercih edilerek sade bir yatak başı tercih edildi. 2 adet berjer ile rahat bir oturum alanı oluşturuldu. Dolaplamada ise bir kısmı clear cam ve kalan kısımlar açık olacak şekilde lake bir tasarım uygulandı.

Büyükçekmece Projesi

20 m2 olan yatak odası tasarımımızda yatak arkasından başlayıp tüm duvarlarda lake ve kaplama panel kullanıldı. Dolaplama kısmında daha ferah bir alan oluşturmak amacıyla bazı alanlar açık bırakılıp, kalan kısımlarda ise cam kullanıldı. Tüm raflara led ışık uygulandı. Bir canlılık katmak için yatak, baza ve başlığında cesur bir renk kullanılarak odanın enerjisi arttırıldı.

Kadıköy Projesi

25 m2 olan yatak odası projemizde yatak başlığının arkasındaki duvara, duvar kâğıdı ve arkası ledli fuga panel uygulandı. Komodinlerde fuga ve kumaş kaplama tercih edildi. Oturum alanı olarak 2 adet berjer kullanıldı. Dolaplamada ise kapaklarda füme cam uygulanarak bütün raf ve askılarda led aydınlatma ile şık bir tasarım oluşturuldu.

Maltepe Projesi

Caddebostan’da bulunan anahtar teslim projemizin 30 m2 olan salon tasarımında Tv ünitesinde fuga ile başlayarak Tv’yi yerleştireceğimiz alanda iki farklı tonda kaplama kullanıldı. Lake olarak tasarlanan baza üzerinde ise porselen kullanıldı. Oturma alanında L koltuk ve 2 adet loveseat model berjer tercih edildi.