Anahtar Teslim Proje

Beşiktaş Konut Projesi

Beşiktaş’da yer alan, anahtar teslim olarak tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz projemizin tüm detaylarını inceleyin.

YIL

2021

LOKASYON

Beşiktaş, İstanbul

TASARIM

Muti Interior

PROJE TÜRÜ

Anahtar Teslim Projesi

Projemizin Detayları Neler?
  • Yatak Odası
    • Beşiktaş'ta bulunan anahtar teslim projemizin yatak odalarından birisini inceliyoruz. 30 m2 alana sahip olduğumuz yatak odamızda geniş bir alana sahip olmamız koyu tonları rahatlıkla kullanmamıza olanak sağladı. Kontrast oluşturmak için kullanmış olduğumuz koyu ahşap kaplamaya ek olarak açık tonlarda seçmiş olduğumuz duvar kağıdı ortamı yumuşatmamıza yardımcı oldu. Kullanıcı talebi üzerine yoğun bir depolama alanına sahip olduğumuz odamızda, alanın bize verdiği rahatlığı kullanarak bir oturum alanı oluşturduk. Kitap okumak ve kendinize zaman ayırmak için tasarlanmış bir alan yarattık. Yatak; baza, başlık ve komodinler bir bütün olacak şekilde tasarlandı. Burada da dolaplama alanında uygulamış olduğumuz kaplama tercih edildi. Vurgulamak için, baza ve komodinlerin altına led aydınlatma yerleştirildi. Başlık üzerine eklemiş olduğumuz panelde ise fuga geçişleri tercih edildi. Pencere önünde de ekstra bir depolama alanı oluşturarak fonksiyonel bir oturum alanı yaratmış olduk. Aynı alan içerisinde makyaj masasının yerleşimide yapıldı ve tasarım tamamlandı.
  • Diğer Yatak Odası
    • Beşiktaş'ta bulunan anahtar teslim projemizin yatak odalarımızdan bir diğerini görüyoruz. Yoğunlukla lacivert ve gri tonlarını uyguladığımız odamızda yatak arkasında kullanmış olduğumuz panel üzerinde metal geçişli ayrıntılara yer verdik. İki farklı model olarak kullanmayı tercih ettiğimiz komodinler sayesinde ve yatak başlığındaki yükseklik farkı ile simetriyi bozarak sıradanlıktan çıkmış olduk. Aynı şekilde farklı aydınlatma modelleri tercih ettik. Yatağın sağ tarafında kalan duvarımızda kemerli ayaklara sahip bir büfe modeli tercih ettik. Üzerine yerleştirmiş olduğumuz aksesuarlar ve tablo ile alana bir renk kattık. Karşı duvarda bulunan depolama alanımızda lake uygulaması yaparak raflarda led aydınlatmalar kullandık. Depolama alanı ortasında kullanmayı tercih ettiğimiz makyaj masası için geniş bir ayna kullanımı tercih ettik. Pencere önüne eklemiş olduğumuz iki şık berjer ile tasarımı tamamladık.
Call Now Button