Anahtar Teslim Proje

Bursa Projesi

Bursa’da yer alan, anahtar teslim olarak tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz projemizin tüm detaylarını inceleyin.

YIL

2022

LOKASYON

Nilüfer, Bursa

TASARIM

Muti Interior

PROJE TÜRÜ

Anahtar Teslim Projesi

Projemizin Detayları Neler?
 • Yatak Odası
  • Bursa'da bulunan anahtar teslim projemizin yatak odasını görüyoruz. Evin genelininde tercih ettiğimiz, alanı daha ferah gösteren soft renkler kullandık. Yatağın her iki taarafında duvara sabit halde uyguladığımız komodinlerde ahşap tonlarında bir kaplama kullandık. Sol tarafta bulunan komodinden devam eden bir kitaplık kullanımımız var. Yatak arkasında ki duvarda kademeli bir panel kullanarak ortama derinlik kattık. Lake uygulaması yaptığımız panelde kullandığımız aynı rengi dolaplamada da kullandık. Pencere tarafında kemerli bir niş alanı oluşturduk ve led aydınlatma kullanarak alanı vurguladık. Yatak karşındaki duvarda ise panel uygulması yaparak tablolar ile renklendirdik. Geniş bir yatak odasına sahip olduğumuz için bir oturum alanı oluşturmak tamamlayıcı bir alan yaratacaktır. Bunun için pencere önünde iki adet şık berjer yerleşimi yaptık.
 • Diğer Yatak Odası
  • Bursa'da bulunan anahtar teslim projemizin yatak odalarından birisini inceliyoruz. Natural tonlar tercih ettiğimiz odamızda yatak arkasında bulunan duvara çıtalama uygulaması yapıldı. Depolama için gömme dolap tercih ettiğimiz dolabımızın kapaklarına ise lake uygulaması tercih edildi. Kullanmış olduğumuz komodinlere ise ahşap kaplama uygulaması yapıldı. Yatak karşısında bulunan duvarımızda uygulamış olduğumuz panelde ise her iki kenarda fuga detaylarına yer verdik. Niş uygulaması yaparak dekoratif bir alan oluşumu yarattık. Odanın genelinde uygulamış olduğumuz renk ve malzemelere uyum sağlayacak şekilde bir büfe modeli seçimi yaptık. Dairesel bir ayna kullanarak tasarımı tamamladık.
 • Çalışma Odası
  • Bursa'da bulunan anahtar teslim projemizin çalışma odasını görüyoruz. Açık tonlarda ahşap kaplama seçtiğimiz masamıza yine aynı kaplamayı kullandığımız sehpa ve berjerler eşlik ediyor. Berjerler ve sandalye kaplamasında aynı kumaşı kullanarak göz yormayan bir geçiş oluşturduk. Masa arkasındaki duvarımızda bir kitaplık uygulamamız var. Genel bir depolama alanı olarakta kullanılabilmesi için kapaklar ile temiz bir görüntü elde ettik. Gizli kulp kullanarak lake uygulaması yaptık. Açık rafların bulunduğu alanı vurgulamak için fuga geçişler ve led aydınlatmalar ekledik. Simetrik bir görünüm oluşturmak için her iki taraftada aynı uygulamayı yaptık.
 • Banyo
  • Bursa'da bulunan anahtar teslim projemizin banyosunu görüyoruz. Açık tonlar tercih ettiğimiz banyomuzda alanları ayırmak içini bölücü bir duvar kullanıldı. Ahşap dolap kapakları kullandığımız çamaşır alanımıza kurutma ve çamaşır makinemizi yerleştirdik. Orta alanda lavobo ve klozet yerleşimini görüyoruz. Tezgahta kullanmayı seçtiğimiz terazzo ile ortam renklerine uyum sağladık. Çamaşır alanındaki dolap kapaklarında kullanmış olduğumuz ahşap malzemeyi tezgah altındaki depolamada da uyguladık. Ledli ve dijital bir ayna kullanarak bu alanıda tamamlamış olduk. Duş alanıda clear cam kullanarak ferah bir alan yaratmayı hedefledik. Bakım ürünlerini düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz bir alan kazanmak için niş alanı yarattık.
Call Now Button